Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym kursie nie za

Czytaj więcej...

Programy dla nastolatków – wyjazdy do Stanów

admin 05.06.2018

Nasza agencja organizuje kursy i notyfikacje wyrównawcze dla uczniów przeprowadzających się z rodzinami do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Dają szansę one na zgodną z przepisami relokację do docelowej placówki edukacyjnej. Jak dotychczas organizowaliśmy m.in. tu wymienione kursy: 

Charakterystyka programów nr J32/UK:

Zgodnie z zasugerowanym programem Project Lead the Way, Kursy PLTW Human Body Systems są przeznaczone dla studentów do odgrywania roli specjalistów biomedycznych w rozwiązywaniu rzeczywistych przypadków medycznych i doświadczaniu nauki w działaniu. W ramach tych programów studenci badają interakcje systemów w ludzkim ciele poprzez budowanie narządów i tkanek na manekinie szkieletowym i wykorzystują oprogramowanie do gromadzenia danych do monitorowania funkcji organizmu. Treści merytoryczne zawierają również badanie tożsamości, siły, ruchu, ochrony i homeostazy.

Opis kursów nr A92/UK:

Wychowanie fizyczne (klasa 3) obejmuje zazwyczaj zdobywanie wiedzy i umiejętności, które stanowią podstawę sportu, aktywnego fizycznie stylu życia i rozwoju społecznego poprzez aktywność fizyczną. Umiejętności lokomotoryczne, siła, wytrzymałość, elastyczność, bezpieczeństwo oraz zasady i konwencje gier i sportu są często w centrum zainteresowania; tematy związane z edukacją zdrowotną mogą być również uwzględnione. Konkretna treść zależy od standardów państwowych dla klasy 3.

Formalna definicja kursów nr B23/UK:

Dawniej Fine i Performing Art-Independent Study, wizualne i performatywne niezależne od sztuki Programy, często prowadzone z instruktorami lub profesjonalnymi artystami jako mentorami, umożliwiają słuchaczom eksplorację określonej formy sztuki. Niezależne Warsztaty mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy w określonej formie lub stylu, do zgłębienia tematu lub do rozwinięcia bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka programów nr P13/UK:

Amerykańskie Warsztaty niezależne od historii, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają abiturientom zapoznanie się z tematami zainteresowanymi historią USA. Niezależne studia mogą dać absolwentom możliwość poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danym okresie lub obszarze, bardziej szczegółowe zgłębianie tematu lub rozwijanie bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr B65/UK:

Warsztaty anatomiczne przedstawiają dogłębne badania ludzkiego ciała i systemu biologicznego. Studenci uczą się takich tematów, jak anatomiczna terminologia, komórki i tkanki i zazwyczaj badają układy funkcjonalne, takie jak układy kostne, mięśniowe, krążeniowe, oddechowe, trawienne, rozrodcze i nerwowe.

Charakterystyka kursów nr D71/UK:

Kursy tańca (przedszkola) zapewniają odpowiednie dla rozwoju działania, aby stworzyć świadomość ruchu cielesnego i jego potencjału kreatywności, ekspresji i komunikacji. Konkretna treść kursu jest zgodna z istniejącymi standardami stanowymi dla przedszkola.

Formalna definicja programów nr K12/UK:

Kursy Life Science obejmują podstawowe zasady życia i procesów życiowych. Tematy te mogą obejmować komórki, gatunki, ekosystemy, reprodukcję, genetykę lub inne tematy zgodne ze stanowymi standardami akademickimi dla nauk przyrodniczych.Tagi: