Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym kursie nie za

Czytaj więcej...

Moje doświadczenia

admin 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz rozwój osobisty pracowników to zagadnienia, w których wielu kadry kierowniczej robi niezliczone błędy. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do swojej załogi czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to tylko niektóre przewinienia, jakie spotkać można w firmowych relacjach.


Jeśli relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami do najlepszych nie należą, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. Przy takich zleceniach w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na szerokim spojrzeniu na problem, próbując się zająć pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Na pewno w mojej pracy jest przydatne doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Między innymi ukończyłam psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Po skończeniu tej uczelni systematycznie poszerzałam swoje wiadomości, biorąc udział w dodatkowych kursach z dziedziny zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa oraz sposobów mediacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, ale też z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Całościowo mogę się zająć kompleksowym wdrażaniem mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych artykułów w branżowych pismach.


Każde moje zlecenie to po pierwsze pełna poufność, tematy związane z dyskrecją mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Mogę się między innymi zająć wykonaniem audytów kompetencyjnych, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  a także ulepszam zagadnienia związane z kadrami. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: