Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za udział w otrzymanym kursie nie za

Czytaj więcej...

Biznes społeczny

admin 05.06.2018

Wespół z Fundacją Training Projects zapraszamy do zgłoszenia swojego akcesu w akcji „Biznes społeczny”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mogą otrzymać nieodpłatne kursy zawodowe – jako nagrodę w rewanżu za świadczoną dobroczynność. Na dziś kursy przeprowadzono dla kilkunastu przedsiębiorstw – co miesiąc wylosowywana jest kolejna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Wylosowana firma będzie miał możliwość wybrać lokalizację kursu, optymalną dla swoich ludzi datę, a przede wszystkim - problematykę warsztatu. Wachlarz możliwości jest szeroki: od kompetencji interpersonalnych, przez kreatywność i innowacyjność albo negocjecje czy obsługę klienta, po marketing i reklamę.

Dotąd z naszej pomocy skorzystali: Stowarzyszenie Akademia Pełnia Życia, Miasto Dęblin, CONSOLATOR Kancelaria Prawno-Finansowa Adam Piotr Chociej, Agencja Konsultingowo-Edukacyjna „ORDO” Sp. z o.o..

Wylosowane kampanie: Sojusz dla pracy, TLM.NET - ManagingSocialRisks Through TransitionalLabourMarkets (Zarządzanie zagrożeniami społecznymi poprzez tymczasowe rynki pracy) , Wysokie kompetencje gwarancją zatrudnienia, Wyjdź na prowadzenie, Vademecum e-seniora-gminy Kołbaskowo

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszej akcji non profit organizujemy w ośrodkach konferencyjnych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Niebieski Bór w Karłowicach i Diamentowy Kasztel w OławieOpolu.

Naszym partnerem w tej akcji jest spółka doradcza Szkoła Huma Resources z Wrocławia. Jest to ekspert w zakresie symulacji szkoleniowych, wyjazdów integracyjnych i wybranych warsztatów menedżerskich. W konsorcjum oferujemy Państwu wymienione tutaj narzędzia:

- Profesjonalne symulacje szkoleniowe z zakresu kierowania projektami, myślenia makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, zarządzania czasem, optymalizacji produkcji oraz negocjacji

- wyjazdy team building o jednoznacznie coachingowym odcieniu – scenariusze wspierające umiejętności współdziałania w grupie, porozumiewania się w grupie i organizacji, kierowania ludźmi czy rozwiązywania konfliktów.

- Treningi biznesowe z następującej tematyki: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, zarządzanie przez cele, radzenie sobie ze stresem, oraz problematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej instytucji gwarantujemy rabat na wszystkie opisane tutaj programy – 15procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów zaproponujemy na życzenie program doradczo coachingowi o charakterze follow up po szkoleniu.


Tagi: